הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

קול המומחים

בחירת מזוודה – המדריך המלא בדרך לחופשה שלך

הטיסה לחו"ל מעולם לא הייתה פשוטה יותר מאשר בימינו. מדיניות השמיים הפתוחים, הרכבת שמגיעה בנוחות אל השדה והתמונות ברשתות החברתיות, הופכות את הרצון לטוס לאפשרי. החופשה שלך מתחילה אמנם ברכישת הכרטיס אך ברור שלא יהיה אפשר לצאת לדרך ללא מזוודה מתאימה. במדריך זה נעבור על השלבים שנדרשים על מנת לקנות את המזוודה המושלמת עבורך – לחצו כדי לראות סוגים של מזוודות

שלב ראשון – איזו מזוודה נדרשת לך

בתחילה עלייך לבצע סינון של סוגי המזוודות ולבדוק איזה סוג נדרש לך.

אם התכנון שלך הוא לטוס "לאו קוסט" ולעלות לטיסה עם המזוודה, עלייך לבחור טרולי תוך מתן תשומת לב למידות שחברת התעופה מאשרת לעלות לטיסה. אם הכוונה שלך להכניס אותה אל בטן המטוס, יהיה לך צורך באחת גדולה יותר וגם אז, ישנן מידות שונות ועלייך להחליט קודם מהו הצורך שלך.

בשלב זה עלייך לדעת כי לא תמיד בחירת מזוודה גדולה היא הבחירה הטובה ביותר. חשוב לבחור בפתרון שיהיה לך נוח, משלב האריזה ועד להתניידות בשדה התעופה ובמהלך הטיול. עלייך להביא בחשבון את הדרך שלך ולא רק את שלב האריזה.

שלב שני – איכות המזוודה

מזוודה טובה יכולה לשמש אותך לאורך שנים רבות. נכון להגיד כי ניתן היום למצוא מזוודות זולות מאד, אך לעתים השימוש בהן יהיה בהתאם. מאז מדיניות השמיים הפתוחים אפשר לראות ירידה משמעותית בעלות הטיסות ועלייה בטסים. לכן, אם יש לך תכנון לטוס לעתים תכופות (אפילו פעם בשנה או שנתיים) כדאי לבצע בחירה שתוכל לשמש אותך לאורך זמן רב.

יש לבדוק את הקשיחות של החומר, לבדוק אם ישנה אחריות ואת החלוקה לתאים השונים. כל אלו ישפיעו על האיכות של המזוודה ושל החופשה שלך.

שלב שלישי – בחירת מזוודה המתאימה לתקציב שלך

המחיר יכול להוות שיקול משמעותי.

באפשרותך להפחית את העלויות על ידי השוואת מחירים, חיפוש אחר מבצע ורכישת סטים של שלוש מזוודות (בדרך זו כל אחת תהיה זולה ולרוב יהיה לך צורך להשתמש בכל שלושת הגדלים).

שלב רביעי – התייעצות

אנו עומדים לרשותך לאורך כל הדרך ושמחים לעזור לך לבצע את הבחירה המתאימה ביותר עבורך. אנו מכירים את התנאים השונים של חברות התעופה ולכן מחזיקים רק במזוודות מתאימות. כמו כן, נוכל לספר לך על החומרים, התאים והחלוקה של כל אחת מהאפשרויות העומדות לרשותך.

באתר של כאמל מאונטיין ניתן למצוא שלל פתרונות אחסון לטיסה, לרבות בחירת מזוודה

וליהנות ממבצעים משתלמים.

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן