הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

קול המומחים

בחירת תיקי גב

איך בוחרים תיק? מה ההבדל בין סגנונות עיצוב של תיקים?

תיקים איכותיים יכולים לשמש למגוון רחב של צרכים ומטרות. אם רוצים לתלות את התיק על הגב על מנת לשחרר את הידיים, חשוב לוודא שיש לו תמיכה אורטופדית ואחיזה נוחה.

נותנים לך גב לתיק הבא

הקטלוג של כאמל מאונטיין נועד לעזור לך לבחור את התיק הבא שלך. עם מנגנון פשוט להשוואת דגמים ומחירים – אנחנו בטוחים שנוכל לעמוד גם בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

פרמטרים להשוואת תיקים

יש המון סוגים שונים של תיקי גב ולכן השוואה ביניהם צריכה להישען על פרמטרים אובייקטיביים. בעזרת פרמטרים כאלה ניתן לדעת באיזה תיקים להתמקד, איזו פונקציה ממלא כל דגם ומה צריך להיות התקציב.

בחירת תיק לפי גודל

בשלב הראשון אפשר להחליט מה גודל התיק המבוקש. ברוב המקרים, תיק בנפח 50 ליטרים למשל יכול לשמש גם ללימודים וגם לטיולים – בעוד תיק קטן יותר בגודל של 25 ליטרים יתאים בעיקר למסמכים.

בחירת תיק לפי סגנון

גם סגנון העיצוב יכול לשמש להשוואה בין סוגים שונים של תיקי גב מעוצבים. היות והתיק הוא אביזר אופנתי לכל דבר ועניין, כדאי להחליט באיזה סגנון לבחור אותו:

  • סגנון קלאסי
  • סגנון פרמיום עם עור
  • תיק מבד קנבס
  • תיק גב אלכסון אוכף
  • תיק גב עם גלגלים
  • תיק נגד גנבות – עם תא נפתח בגב

השוואת תיקים לפי מותגים

אי אפשר לדבר על סוגים שונים של תיקי גב בלי להזכיר את ההבדלים בין המותגים. כמעט כל מותג של תיקים מזוהה עם סגנון אחר, מה גם שקיימים פערים גדולים יחסית בין המחירים. במידה ורוצים להבטיח תיק חזק ועמיד, רצוי לתת עדיפות לדגם שמיוצר על ידי מותג מוכר ועם אחריות כמה שיותר ארוכה.

ייעוץ בנוגע לבחירת תיקי גב

התאמת התיק למבנה ולמשקל הגוף תשפיע על כאבי הגב של גברים ונשים בכל הגילאים.

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן