הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

קול המומחים

כירופרקטיקה לגב

למה כאבי גב מטרידים חלק גדול באוכלוסייה ואיך מטפלים בהם? מה ההבדל בין טיפול ומניעת כאבי גב? מתי כדאי לעבור טיפולי כירופרקטיקה?
כירופרקטיקה לגב

כאבי גב נחשבים לסיבה העיקרית לפניה לרופאי משפחה בעולם המערבי. ילדים, צעירים וכמובן גברים ונשים מבוגרים סובלים כיום מכאבי גב ונאלצים לספוג את הפגיעה באיכות החיים. בין היתר, כאבי גב משויכים לאורח החיים המודרני והרווי בתנוחות ישיבה שונות שיוצרות עומס שמופעל על עמוד השדרה – והן הודות לתזונה לא נכונה. מצד שני, יש דרך לטפל בכאבי הגב וגם למנוע מהם לחזור בעתיד.

כירופרקטיקה לאיכות חיים? כך זה נראה

המומחים של כירופרקטיקה לאיכות חיים – דר. רז יהודה ודר. מיכאל שוורץ ישמחו להסביר לך באופן אישי על הסיבות לכך שהגב שלך כואב. בהמשך, כל שיישאר לך לעשות הוא להגיע לטיפול במרפאה שלנו ולהיפטר מהכאב באופן אפקטיבי מתמיד.

כך מבצעים כירופרקטיקה לגב

ההבדל בין טיפול רגיל בכאבי גב לבין יישום עקרונות של כירופרקטיקה בא לידי ביטוי באזור שבו מתמקדים. בראש ובראשונה, אבחון כירופרקטי נעשה תוך הסתכלות ובדיקה ידנית ולפעמים גם בעזרת עיון בחומר רדיולוגי. אף על פי שניתן להסתמך על הערכה אורטופדית, כירופרקטיקה מטפלת במקור הכאבים שמגיע מעמוד השדרה וכך מונעת הקרנה שלהם לאזורים אחרים בגוף.

במילים אחרות, כירופרקטיקה לגב מונעת גם כאבים ברגל או בלסת, פריצות דיסק, שרירים תפוסים והפרעות שריר-שלד שגורמות לכאבים בגב תחתון, גב עליון וחגורת הכתפיים. זו שיטת טיפול שבה מתייחסים לכאבי גב כאל סימפטום של בעיה רחבה יותר, לכן לא מסתפקים רק בהקלה מיידית אלא מנסים להשיג פתרון לטווח ארוך.

מתי כדאי לעבור טיפול כירופרקטיקה לגב?

כירופרקטיקה מוכיחה שלא צריך לחיות עם כאבי גב, אך היא עדיין משאירה טווח מסוים של אחריות אישית עבור גברים ונשים שסובלים מהם. בפועל, מה שכדאי לעשות הוא לתאם טיפול כירופרקטי מיד לאחר הופעת הכאבים הראשונים בגב התחתון או העליון. בניגוד למה שנהוג לחשוב, כאבי גב לא נוטים לחלוף מעצמם ובדרך כלל הם רק הולכים והופכים להיות חמורים יותר.

מבחינה פרקטית, ניתן לעבור טיפולי כירופרקטיקה בעקבות תאונה או רדיקולופתיה ויש גם כאלה שעושים זאת בגלל שהם יושבים שעות רבות מול המחשב ובגב כפוף. אם קיימת התלבטות לגבי התזמון הנכון לטיפול כירופרקטי, ניתן לפגוש אנשי מקצוע ולהתייעץ איתם לגבי הדרך הנכונה למנוע את כאבי הגב ולטפל באלה שכבר קיימים.

כך נוכל לעזור לגב שלך

כירופרקטיקה לאיכות חיים – דר. רז יהודה ודר. מיכאל שוורץ – פועלת באזור הצפון והמרכז ומזמינה אותך להתרשם משיטות מבוססות לטיפול בכאבי גב. לא משנה מה הרקע הרפואי והבריאותי שלך, אנו נוכל לעזור לך להתאושש ולשפר את איכות החיים. מבחינתך, כל שנותר לעשות הוא להשאיר פרטים באתר ולתאם טיפולי כירופרקטיקה לגב כמה שיותר מוקדם.

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן