הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

קול המומחים

למה כדאי להתקין מערכת סולארית ביתית

אם יש לך בית פרטי והגג שלך עוד לא מניב לך הכנסה, הגיע הזמן לשנות זאת. יכול להיות שכבר שמעת על השקעה בנושא מערכת סולארית ביתית. ייתכן שעולה אצלך הספק אם עדיין מדובר בהשקעה טובה או לא. כאן, נפרט את הסיבות להתקנת מערכת כזו על גג הבית שלך.

מערכת סולארית ביתית

סיבה ראשונה להתקנת מערכת סולארית ביתית – קבלת כסף מחברת חשמל

חברת החשמל מקיימת הסכמים עם בעלי מערכת סולארית ביתית. המדינה החליטה להגביר את ייצור החשמל הירוק ולכן היא מחייבת את חברת החשמל להציע לך הסכמים נוחים. ההסכמים אומרים כי היא תהיה חייבת לרכוש ממך חשמל שהמערכת מייצרת ובתעריף קבוע. כל זאת למשך 25 שנה.

סיבה שנייה – ניצול מקום שאינו בשימוש כרגע

הגג שלך ככל הנראה לא מנוצל. בוודאי יש עליו דוד שמש, אך מעבר לכך הוא שטח קיים שאינו משמש אותך. ניתן לשנות זאת על ידי הצבת מערכת סולארית ביתית. המערכת תכניס מדי חודש כסף לבית וכל זאת בלי שהיא תפריע לך ובלי לבצע פעולות מיוחדות. כל שעלייך לעשות הוא ליצור קשר עם חברה המתמחה בתחום, לתת לה לראות את הגג שלך, לשמוע פרטים על המערכת ועל האפשרויות העומדות לרשותך.

סיבה שלישית – מערכת סולארית ביתית אינה דורשת כמעט עבודות תחזוקה

שלא כמו השקעה בבורסה, בעסק או בכל דרך אחרת, כאן אין צורך לגעת בהשקעה. המערכת כמעט ואינה זקוקה לעבודה מצדך וגם אם כן היא תהיה מינימלית וניתן לבצע אותה בקלות. המערכת מתמודדת היטב עם מזג האוויר וקיימת על הגג בלי להפריע לך.

סיבה רביעית – מערכת סולארית ביתית צריכה רק שמש

אין צורך להפעיל את המערכת ולבצע עבודות מיוחדות. המערכת צריכה בסך הכל שמש וזו קיימת בשפע במדינתנו. בישראל ישנם 300-330 ימי שמש בשנה ובכל יום כזה הגג שלך יכול לעבוד בשבילך. כיוון שיש כל כך הרבה ימים עם שמש, התשואה של ההשקעה גבוהה ביותר. קלות העבודה מול חברת החשמל והחוזה לטווח הארוך הופכים את ההשקעה לרווחית.

סיבה חמישית – אפשרויות המימון

היום מדובר באחת ההשקעות הטובות ולכן הבנקים שמחים לעזור בתהליך המימון. שלא כמו בעבר, אין צורך להמתין זמן רב לקבלת אישורים לבניית מערכת סולארית ביתית. התהליך כולו יכול להיות פשוט והחברה שמתמחה בתחום תוכל לסייע לך בכל החיבורים והקשרים עם חברת חשמל. כמובן, ניתן לפנות למספר בנקים לצורך קבלת פתרונות מימון ולבחור בפתרון הרווחי ביותר עבורך.

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן