הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

עירייה

עיריית פתח-תקוה מצטרפת למהפכת התשלומים ומאפשרת לתושביה תשלום חשבונות בצורה בטוחה ב- bit

עיריית פתח-תקוה ואפליקציית bit, בשיתוף האוטומציה החדשה, משיקות אפשרות חדשה לתשלום חשבונות הארנונה. עיריית פתח-תקוה, מאפשרת לכלל תושבי העיר לשלם את חשבון הארנונה עם bit, באופן פשוט, בטוח ומהיר, ללא צורך בהקלדת פרטי כרטיס אשראי.

עד היום, את תשלום הארנונה עבור תושבי הערים והרשויות המקומיות בישראל, היה ניתן לבצע רק באמצעות הגעה לבנק הדואר או באמצעות אתר העיריה (והקלדת כרטיס אשראי) או במוקד הטלפוני.
החל מהיום יכולים תושבי פתח תקוה להיכנס לאתר העירייה ובבחירת אופציית התשלום פשוט לבחור תשלום באמצעות bit, והחיוב מתבצע מיידית ובמינימום הקלקות. בנוסף, התושבים יוכלו לצפות בפרטי התשלום ישירות ב-bit, לצורך מעקב, בקרה ושליפה מהירה.

החיבור בין bit לעיריית פתח-תקוה התבצע באמצעות האוטומציה החדשה, המפתחת ומספקת שירותי מחשוב מתקדמים ופתרונות דיגיטל לכ- 70% מהרשויות המקומיות בישראל. הפתרונות של האוטומציה החדשה תומכים בשירותים מוניציפאליים בתחומי הגבייה, פיננסים, שכר ומשאבי אנוש, חינוך, חניה, הנדסה ו-GIS ועוד.

רמי גרינברג, ראש עיריית פתח-תקוה: במטרה להקל על תושבי ותושבות העיר ולהנגיש את כלל השירותים לציבור, חברנו באמצעות האוטומציה החדשה ל-bit ואפשרנו לתושבי העיר לשלם את תשלומי הארנונה באופן מהיר, פשוט ונוח, בממשק דיגיטלי נוח ומוכר. עיריית פתח תקוה פועלת במגוון אמצעים כדי להנגיש את כלל השירותים החיוניים לתושב, לרבות שירותים דיגיטליים הזמינים לכל תושב ותושבת באתר העירייה".
עמית דדוש, מנהל יחידת bit:
"אנו שמחים להמשיך לחדש ללקוחותינו ולהרחיב את אפשרויות התשלום ב-bit גם לתשלומי רשויות. שיתוף הפעולה בין אפליקציית התשלומים הפופולרית בישראל לעיריית פתח-תקוה יאפשר לתושבים ליהנות ולשלם ב-bit גם את תשלום הארנונה ותשלומים נוספים בחוויה חדשנית, נוחה ובטוחה."
שלי כהן, מנכ"ל אוטומציה החדשה: "אנו פותחים היום פרק חדש ברמת השירות המוניציפאלי לתושבי ישראל. אוטומציה החדשה פועלת להוספת ממשקים דיגיטליים בדגש על חווית תושב, שמאפשרים לרשויות מקומיות לספק לתושבים שירות בערוצי הדיגיטל הנוחים והנגישים להם ביותר. עיריית פתח-תקווה היא המצטרפת החדשה למהפכת התשלומים באפליקציית bit".

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן