הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

עירייה

עין גנים סינגולרי – מיזם מדהים

הבוקר, סגן ראש העיר צדוק בן משה הרצה מול תלמידי שכבת ה' בבית ספר "עין גנים" עין גנים סינגולרי, ההרצאה הייתה על נבחר ציבור ורצונו לשרת את הקהילה, על העשייה בעיר פ"ת כחבר מועצה וסגן ראש העיר, הקשבה לצרכי הציבור ופעולה לטובת העיר ותושביה.

בית הספר הסינגולרי" הינה תוכנית פדגוגית פורצת דרך וזוכת פרס חינוך ארצי לשנה"ל התשע"ח. התוכנית הינה תוכנית כלל שכבתית הפועלת בהצלחה ברחבי הארץ . את התוכנית ייסד המדען ויזם החינוך ארז ליבנה על בסיס דגם אוניברסיטת הסינגולריות (Singularity University), פורום יזמות יוקרתי ובינ"ל הממוקם בבסיס מחקר של סוכנות החלל האמריקאית נאס"א, בו ייצג את מדינת ישראל.
התוכנית נחלקת לשני שלבים עיקריים: בשלב הראשון מתקיים מרתון חינוכי אינטנסיבי בן שלושה שבועות בו התוכנית מחליפה את שגרת הלימודים של שכבת לימוד נבחרת.  במהלך אותם שלושת השבועות, כל שבוע מועבר באמצעות מתודה חווייתית שונה, כאשר השילוב בין המתודות השונות פותח בפני התלמידים צוהר לכיווני חשיבה, יצירה ופעולה. השלב השני מוקדש לעבודה תהליכית ממוקדת במבנה למידה מוכוונת פרוייקטים (PBL), והתלמידים לומדים את עיקרי היזמות ונקראים להקים את הסטרטאפ הראשון שלהם.

צדוק בן משה – "זאת היתה חוויה יוצאת דופן עבורי להרצות בפני התלמידים המקסימים. נהנתי והחכמתי ובעיקר יצאתי עם אנרגיות חיוביות. בסיום ההרצאה התלמידים העלו רעיונות מצוינים וביקשתי מהמורה לרכז,אותם ולשלוח אליי לבחינה. בראבו לבית הספר עין גנים למנהלת רוני שעשה ולמורה מאיה גבריאלי על מיזם מדהים"

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן