הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

עירייה

שתי משאיות ביומיים: עיריית פתח תקוה מתגברת את האכיפה באזורים הפתוחים

בתוך כך נתפסו שני נהגי משאיות בעת שהשליכו פסולת לחומרי בניין באזור ירקונים. עם התפיסה, נגררו המשאיות לחניון העירוני והנהגים קיבלו קנס. במקביל, יחלו הליכים משפטיים כנגד העבריינים. במהלך הפעילות שבה השתתפו צוותים משתי היחידות, נפרשו בשטח אמצעים טכנולוגיים גלויים וסמויים, הופעלו רחפנים ובוצעו מארבים באזורים מועדים.

עד כה נתפסו בשנה החולפת עשרות משאיות ונגד בעליהן נפתחו הליכים דומים. כמו כן, במסגרת מאמצי הרשות להילחם בתופעה, הוצבו במהלך חודש אוגוסט האחרון, מצלמות סולריות בפאתי העיר מתוך מטרה, בין היתר, לאתר את משליכי הפסולת בשטחים הפתוחים.

ראש העיר רמי גרינברג: "העובדה כי יש מי שמרשה לעצמו לפגוע באופן כל כך בוטה בסביבה ובנו – התושבים,  היא חמורה מאוד ותמשיך להיות מטופלת ביד קשה. הנחתי את גורמי האכיפה ברשות על ביצוע מעקבים בנושא זה ולעשות כל שניתן כדי למגר את התופעה המכוערת הזו. מדובר במפגע סביבתי שפוגע בצמחיה ובחי וכן גורר הוצאות כספיות לרשות. אני מודה לצוותי הביטחון על הערנות והטיפול המהיר ומקווה כי יהיו מי שילמדו את הלקח ולא נידרש לטפל בבעיות דומות בעתיד. אם בכל זאת נדרש לכך, נעשה זאת ביתר שאת מתוך דאגה לסביבה ולתושבי העיר."

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן