הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות

שלושה זוכים מפתח תקוה בטקס מצטייני מחוז תל אביב לשנת תשע"ט

צילום: חורחה נובמינסקי

18 אנשי חינוך מצטיינים ממחוז תל אביב שהתבלטו בעשייתם החינוכית במהלך שנת הלימודים תשע"ט, קיבלו אתמול בערב, יום ראשון, 1.12.19 תעודות הוקרה ממנהלת מחוז תל אביב, חיה שיטאי בטקס שהתקיים במרכז הבמה בגני תקוה. בין מקבלי הפרסים גם שתי נשות חינוך מהעיר: הגב' מיטל שהרבני מנהלת גן תרצה והגב' ורה רביץ מורה למוסיקה בבית ספר נתן יונתן.  בטקס לקחו חלק גם מזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן דויד, ראשי ערים, הנהלת מחוז תל אביב, הפיקוח, מנהלי אגפי חינוך וקרובי משפחותיהם של המתמודדים שזכו בתואר הנכסף. בנוסף לפרסים האישיים, קיבלה גם מנהלת בית הספר עמיטל בפתח תקוה (בשנה שעברה), שמחה גיל את פרס החינוך המחוזי.

בדבריה אמרה מנהלת מחוז תל אביב, חיה שיטאי: "בעשייתכם היומיומית אתם מנהיגים את דור המחר אל עבר המצוינות, בדרך שאין לה תחליף, דוגמא אישית. אתם מהווים מודל להזדהות עבור תלמידכם ועמיתכם. בעשייתכם החינוכית אתם פועלים לאתר את יכולותיהם של תלמידיכם, מחזקים ומעצימים אותם וחותרים למצות מהם את המרב. אני רואה בכם מנהיגות פדגוגית איכותית ומשמעותית במערכת החינוך."

ראש העיר רמי גרינברג אשר נבצר ממנו מלהשתתף באירוע בירך את הזוכים ואמר "מערכת החינוך בפתח תקוה היא מהטובות שיש ולראייה מידי שנה אנו מתבשרים כי יש זוכים מקרב אנשי החינוך בעיר ומקרב בתי הספר בעיר. אני גאה כי מערכת החינוך שלנו התברכה באנשי חינוך מוכשרים ומקצועיים, בעלי מוטיבציה ותפיסה חדשנית. יישר כוח והמשך עשייה פורייה ומוצלחת!".

על בית חינוך תורני אקדמי עמיטל כתבה הוועדה: "בית חינוך תורני אקדמי עמיטל פורץ דרך בתפיסתו הדתית חדשנית. תפיסה זו קבעה לעצמה כערך עליון את החיבור בין ה"שמיים" (הקודש) ל"ארץ" (החול) כבסיס לטיפוח תלמידים שומרי תורה ומצוות, ערכיים ובעלי מיומנויות וכישורי חיים למנהיגות, ליצירתיות וליזמות פורצת דרך".

על ורה רביץ כתבה הוועדה: ורה רביץ היא מורה מיוחדת למוסיקה. בשעות ההפסקה ניתן לראות בסביבתה תלמידים רבים המגיעים לבדוק את כישרונותיהם המוסיקליים. ורה מקדישה מזמנה לכל תלמיד ותלמידה במטרה להצעידם קדימה. ורה מצטיינת בפיתוח האינטליגנציה המוסיקלית, היא מזהה את החוזקות של תלמידיה ומפתחת מצוינות בתחום זה".

על מיטל שהרבני כתבה הוועדה: "מיטל שהרבני רואה בעבודה החינוכית שליחות. ברגישות ובתבונה רבה היא מצעידה קדימה דורות רבים של ילדים בדרכם העתידית בחיים. ההתמדה שלה בכל משימה שאותה היא מחליטה לבצע מובילה אותה להשגת היעדים המצופים. היכולת שלה להקשיב, להכיל, לקבל ולהבין ברגישות רבה את הילדים והוריהם ראויה להערכה רבה".

צילום: חורחה נובמינסקי

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן