הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

תרבות

פרס מפעל חיים הוענק אמש לאמנים ותיקים

אמנים מקבלי הפרס הם: תיקי דיין, אורי טננבאום, גלי עטרי, מיקי גבריאלוב, לאה שבת, סלים דאו, יורם בר סלע ואלירן טובי, רפי בן משה, לאורה ריבלין ואשרה אלקיים רונן. 

פרסים מיוחדים הוענקו לנעם סמל ולמוטי מלכא על תרומתם לתרבות בישראל.

האירוע אותו הנחה יואב גינאי והפיק יואל ליבה, נפתח עם תזמורת הקונסרבטוריון העירוני בניצוחו של מיכאל דלמן ומיד לאחר מכן עלתה לבמה שרת התרבות מירי רגב שכיבדה את האירוע בנוכחותה. בדבריה התייחסה לאמנים הזוכים: ״אתם הזוכים והזוכות מהווים את הפסיפס הישראלי המגוון. מאחלת לכולם להמשיך להציג את מגוון הרוחות ולכבד גם את האמנים הוותיקים שלנו״. עוד סיפרה על הגדלת התקציב לגופי התרבות ועל אירועי תרבות ופרויקטים נוספים של המשרד. יענקלה מנדל יו"ר אמ״י אמר בתגובה: ״אנו באנו רק בשם התרבות לא בשם הפוליטיקה, באנו להצדיע לפועלם של האמנים הוותיקים״.

בזה אחר זה עלו האמנים לקבל את הפרס, חלקם ריגשו בנאומיהם, הודו למקצוע ולמשפחות שליוו אותם לכל אורך הדרך, וחלקם אף ביצעו שירים וקטעים אמנותיים על הבמה בליווי התזמורת והמקהלה.

כמידי שנה גם השנה בראשותו של ראש העיר רמי גרינברג ארחנו את אירוע "נותנים כבוד-הוקרה והערכה פרס מפעל חיים לאמני ישראל" אירוע אשר נוסד אצלנו.
דליה אוחיון: "אתמול סגרתי מעגל בזכות ראש העיר שמינה אותי ליו"ר ההיכל. ציינו 40 שנה לאמ"י ו 70 שנה לקונסרבטוריון שלנו. מי שיזם, הפיק ודאג שהערב יהיה מוצלח הוא מנכ"ל ההיכל אריה ימיני תודה לכל אלה שבאו להוקיר את תרומתם הרבה לתרבות לעובדי ההיכל המסורים ולכל אלה שתרמו להצלחת הערב ובמיוחד ליענקלה מנדל יו"ר אמי"

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן