הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

עירייה

הצטרפו לצוות הפיקוח הרב תכליתי של העיר פתח תקווה !

אושרת דהן

פקחית כבר 7 שנים באזור עמישב ושכונת בלינסון.
"בתור יוצאת יחידה קרבית ששירתה במשמר הגבול חיפשתי עבודת שטח, אני לא אחת שיכולה לעבוד במשרד. מצאתי עבודה שיש בה המון סיפוק ובטחון תעסוקתי. 
אני אוהבת את השירות לתושב ואת האינטראקציה עם האזרחים. זו עבודה מסודרת שמתאימה לאנשי שטח שחושבים מחוץ לקופסה. וחוץ מזה, אני פתח תקוואית במקור ואכפת לי מהעיר".

משה אור

פקח כבר 4 שנים באזור שכונות הדרום – אחדות
"חיפשתי עבודה מסודרת אך לא משעממת שתהיה דינאמית ומאתגרת. זו עבודה שדורשת מתן מענה זריז לתושב.  זה  מקצוע מאתגר ומספק. לא כמו שאולי נוטים לחשוב. בעיניי פקח הוא איש שרות לציבור – עזרה לזולת היא מהות התפקיד. הכי אני אוהב את הפידבק מהתושבים ואת העזרה לציבור".

אולג ברוסנסקי

פקח כבר 4 שנים באזור שכונת אם המושבות
"חיפשתי עבודה מעניינת ורציתי להרגיש את השטח. אני אוהב את המשמעות של התפקיד עבור רווחת התושבים. אני מרגיש שליחות בעבודה וכל יום שבו כולם הצליחו להגיע ליעדם בבטחה הוא יום טוב מבחינתי".

מאור טויטו

מנהל מחלקת פיקוח שכונות הדרום
"חיפשתי עבודה קבועה בקרבת אזור המגורים שלי והגעתי בעקבות המלצת חבר. רציתי שהמקצוע שלי ישפיע על איכות החיים שלי ושגם בתור תושב, סביבת המגורים שלי תהיה מסודרת ונקיה ממפגעים.
אני אוהב את הצוות, את שיתופי הפעולה. את העובדה שבכל יום קורה משהו חדש. את ההפתעות והאתגרים. זו עבודת שטח עם אפשרויות קידום והתפתחות, מאז שהתחלתי לעבוד אני מרגיש אחריות אדירה לאיכות חיי התושבים בעיר שלי".

מיכאל מאירוב

מפקח באזור תעשייה קריית אריה
"אני אוהב את העשייה, אוהב לתת מענה וסיוע לתעשיינים ולאנשי העסקים באזור. מרגש אותי לראות עסקים צעירים ועסקים שהיו על סף סגירה שבאמצעות עזרה והכוונה נכונה, מכל המערכת, הפכו למצליחים ומשגשגים. יש משמעות למקצוע שלנו!
מי שמחפש עבודה משמעותית ושוברת סטיגמות זה המקום. זה לא רק לתת דו"ח, הדו"ח הוא אמצעי הוא לא המטרה, אלא לתת מעצמך למען העיר ולמען התושבים". 
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן