הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

עירייה

תאגיד תמיר יקיים את "יום המִחזור של ישראל 2019" ראש העיר רמי גרינברג "פתח תקווה מקדמת ומעודדת הפרדת פסולת ומחזור"

עם סיומה של שנת 2019 ותחילת השנה האזרחית החדשה, תאגיד מחזור האריזות תמיר לוקח את נושא מחזור האריזות ושם אותו במרכז עם הכרזתו של יום חדש שייכנס ללוחות השנה הציבוריים, "יום המִחזור של ישראל" ב- 17/12/19 .

במסגרת יום המחזור יתקיים שיתוף פעולה רחב היקף עם ערוץ קשת 12 ואתר האינטרנט "מאקו". בנוסף תעלה במהלך החודש פרסומת חדשה בכיכובו של "דדי החתול" ויושק אתגר רשת שיעודד הפרדת אריזות לפח הסגול עם פרס לקבוצה הזוכה.

רמי גרינברג ראש העיר: "אנו ממשיכים ביתר שאת בפעילות המחזור והשמירה על ניקיון העיר. אנו מבקשים להגביר את המודעות להפרדת פסולת איכותית לרבות פסולת אריזות שמושלכת למיכל הכתום ואני שמח לראות יותר ויותר מתושבי העיר פתח תקוה ממחזרים את פסולת האריזות הביתית שלהם. אני קורא לכם להצטרף אלינו למהפכת המחזור ולקחת חלק בשמירה על הקיימות ואיכות הסביבה".

רני איידלר, מנכ"ל תאגיד תמיר: "אנו בטוחים כי יום המחזור של ישראל 2019 יהפוך למסורת ושהציבור הישראלי כולו, שמוכיח שמעורבותו הפעילה במחזור אריזות גדלה משנה לשנה ימשיך בהירתמות למשימה הלאומית ועכשיו גם  ייהנה מעולמות תוכן עשיר שיציע יום המחזור, במדיות השונות".

בשנה האחרונה, אנו עדים להתעוררות עולמית וכמובן מקומית לחשיבות נושא המחזור בעולמנו, שהפך לעניין מרכזי המקבל את תשומת הלב התקשורתית והציבורית יותר מאי פעם. בחודש דצמבר הקרוב ישראל תפנה את הזרקור לעבר נושא מחזור האריזות בישראל.

מטרת יום המחזור של ישראל 2019 היא להעלות את המודעות למחזור והטיפול בפסולת האריזות בקרב תושבי מדינת ישראל.

מתאגיד תמיר מוסרים כי החל מה- 12/12 ועד היום עצמו שיתקיים ב-17/12 ישודרו אייטמים בערוץ 12 קשת שיספרו בדרך מהנה וקלילה מה נכנס לפח הכתום ומה לא ומהו תהליך המחזור שקורה לאחר שהאריזות שלנו מושלכות לפח הכתום. באתר מאקו ישולבו כתבות וחידונים המיועדים לכלל ישראל בכל הגילאים.

גם סביב הפח הסגול, המיועד למחזור אריזות זכוכית תתקיים פעילות במהלך החודשים דצמבר-ינואר. במרכזה של הפעילות אתגר רשת כלל ארצי במסגרתו המשתתפים יתבקשו להשתתף באתגר מחזור אריזות הזכוכית הגדול ולהזמין עוד ועוד חברים להעלות תמונה או סרטון שלהם ממחזרים אריזות זכוכית בפח הסגול. הקבוצה הגדולה ביותר תזכה בהופעה פרטית מיוחדת ובלעדית של סטטיק ובן אל בעיר מגוריה.

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן