הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות

חודש המודעות לאנשים עם מוגבלויות רמי גרינברג "מאחורי המגבלה יש אדם בעל כישורים ויכולות"

תמונה: איילה כץ | צילום: עיריית פ"ת.

האירועים השונים פונים לכלל האוכלוסיות בעיר, במטרה ליצור מודעות ליכולות ולצרכים של אנשים עם מוגבלויות, ולחשוף את האוכלוסייה המיוחדת על כל רבדיה והישגיה, לציבור הרחב (מצב טבלת אירועים, רובם פתוחים לציבור).

ראש העיר רמי גרינברג: "בכל פעם שאני נפגש עם חברי קהילה נגישה או עם חברים באחת העמותות והארגונים לאנשים עם צרכים מיוחדים אני נפעם מהמוטיבציה, מהרצון העז ומהיכולות האדירות. במהלך חודש המודעות לאנשים עם מוגבלויות, נקדם אירועים ומפגשים שמטרתם העלאת המודעות לנושא, מתן מידע ופעילות חווייתית. אני מלא הערכה לכל הפעילים, הילדים וההורים ומודה כמובן גם לכל העושים במלאכה".

האירועים הם בשיתוף האגף לשירותים חברתיים ובריאות, המחלקה לעבודה סוציאלית קהילתית, אגף תרבות אירועים ופנאי, מקפ"ת, המרכז למשפחה – המרכז למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים, פעילי תכנית "קהילה נגישה" ו"הורים מיוחדים" – נציגי הורים לילדים עם מוגבלות המקדמים פעילויות נגישות.

בין האירועים שיתקיימו החודש:

הצגה "איך יוצאים מכאן", תיאטרון "פסיק", יום שלישי 17.12.19 בשעה 20:30, מתנ"ס עמישב. כרטיסים במתנ"ס.

הרצאה "אני הגיבור של הסיפור שלי", ע"י נתי גרוברג, יום שלישי  31.12.19 בשעה 18:30  מתנ"ס עמישב. הרשמה במתנ"ס.

איילה כץ, יו"ר קהילה נגישה ביקשה להעביר דברים בשמה מאחר ובימים אלה היא מאושפזת בשיקום בבית רבקה עקב תאונת דרכים. את האשפוז ניצלה איילה כדי להעביר הרצאה ל-50 פיזיותרפיסטים ופיזיותרפיסטיות בבית רבקה, בנושא ההתמודדות של אישה בעלת מוגלות בחיי היום יום. "חשוב לי שיראו את האדם שמאחורי המגבלה, שאנשים יהיו רגישים לצרכי הקהילה ולצרכים הייחודים של אדם בעל מגבלה. קבוצת קהילה נגישה בה אני פעילה פועלת להעלאת המודעות ולהנגשת העיר מבחינה פיזית וחברתית".

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן