חינוך

להקת המחול של בית ספר "מעוף " לחינוך מיוחד השתתפה ביום הלמידה

צילום: לירון צדוק.

תלמידי מגמת המחול של בי"ס מעוף, חינוך מיוחד לתלמידים לקויי למידה, הוזמנו להופיע בפני סטודנטים להוראה במכללת לוינסקי. התלמידים הופיעו במסגרת יום למידה ראשון מתוך סדרת מפגשים בתכנית לחינוך מיוחד עבור סטודנטים בנושא שילוב והכלה של תלמידים עם צרכים מגוונים בחינוך הרגיל.

בסיום הריקוד רכזת המגמה ,אסנת עיואן, הציגה את הנעשה בתחום המחול בבית הספר והתקיים דיון בו התלמידים ענו על שאלות של סטודנטים בקהל. מנהלת מחוז תל אביב, הגב' חיה שיטאי ברכה על שיתופי הפעולה. תלמידי המגמה, מנהלת בית הספר, רכזת המחול והצוות החינוכי זכו לברכות ממפקחת בית הספר הגב' גפנית סויסה וממנהל האגף לחינוך מיוחד, מר עמוס תמם.

הגב' הילה קובריגרו פנחסי, מפקחת ארצית למחול ציינה כי מדובר במגמת המחול היחידה בארץ בחינוך המיוחד. היא הודתה למנהלת בית ספר מעוף, סמדר שריג על המעוף והתמיכה ולאסנת עיואן, רכזת המגמה על העבודה המקצועית והמסורה. לדבריה מדובר בשיתוף פעולה משמח וחשוב.

במכתב הוקרה ששלחה ד"ר אורלי הבל, ראש החוג וראש התכנית לחינוך מיוחד בסמינר לוינסקי, היא כתבה: "אני כותבת הוקרת תודה זו בלב נרגש ונפעם מהמעשה החינוכי שהייתי עדה לו. אין מילים בפי להביע את הערכתי לתהליך החינוכי והרגשי שהסטודנטים שלנו נחשפו אליו. על הבמה עמדו זקופים חמש נערות ונער אחד שהביאו אל קדמת הבמה לא רק את כישרונם אלא גם את התהליך החינוכי והרגשי שעברו עם הצוות המקצועי של בית הספר. הרקדנים שתפו את הסטודנטים שלנו בחוויית ההעצמה האישית של כל אחד מהם ושל כולם כקבוצה במסגרת מגמת המחול והסבירו טוב מכל אחד אחר מהי משמעותה של הכלה אמתית ותחושת מסוגלות עצמית. הכלה אמתית שמה את הלומד במרכז על עוצמותיו".

צילום: לירון צדוק.

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן