הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

עירייה

5 כוכבי יופי לפתח תקווה

תחרות קריה יפה ומקיימת בישראל יפה, הנערכת בשיתוף משרד הפנים ובשיתוף המרכז לשלטון מקומי בישראל ומרכז המועצות האזוריות, הינה אחת מהבולטות ביותר שבתחרויות המועצה לישראל יפה. היא נערכת מדי שנה החל משנת 1993, ומשתתפות בה ערים, מועצות מקומיות, מועצות אזוריות וישובים במועצות אזוריות, המתמודדות על קבלת כוכבי היופי של המועצה, כל אחת לפי סיווגהּ.

התחרות מעודדת פיתוח של הסביבה העירונית על פי העקרונות המודרניים, המכתיבים יצירת שיווי משקל נאות בין הבנייה האורבנית לטיפוח הריאות הירוקות. זאת, תוך כדי הקפדה על מניעה של מפגעים סביבתיים וחזותיים והנעת תהליך של שיפור מתמיד באיכות חיי התושבים. עיריית פתח תקוה השתתפה השנה בתחרות וזכתה ב-5 כוכבי יופי בקטגוריית הערים.

 

בטקס החגיגי שהתקיים במועצה לישראל היפה היום (15.12) קיבל את הפרס המשנה לראש העיר רפי דהן ומיד לאחר הטקס הגיע צוות אגף השכונות אשר ריכז את ההכנות לתחרות, לראש העיר רמי גרינברג והעבירו לרשותו את התעודה. ראש העיר רמי גרינברג אמר "זכינו בחמישה כוכבי יופי לאחר עבודה קשה ומאומצת של כל האגפים. רואים בעיר את השינוי, הן בחידוש התשתיות, הן בטיפוח הגינות והמרחבים הציבורים ובכל תחומי החיים. אני מודה לכל העושים במלאכה ומבטיח לתושבים שנמשיך לפעול למען עיר יפה, מטופחת ונקייה".

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן