הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

עירייה

קקנועים חדשים יפעלו ברחבי העיר

ברחבי העיר יש 12 מתחמי כלבים המתוחזקים על ידי אגף התברואה ומנוקים באופן שוטף 3 פעמים בשבוע, לרבות הדברה נגד זבובים ונגד פרעושים, ובכל העיר פזורים למעלה מ-100 מתקני "שקי קקי", מתקנים בהם יש שקיות לאיסוף גללי כלבים לשימוש בעלי הכלבים.

השימוש בקקנועים שהופסק בעבר וכעת מתחדש מצטרף לעשייה הרחבה של ראש העיר רמי גרינברג וסגנו צדוק בן משה ראש מינהל שפ"ע, הפועלים באופן אינטנסיבי על מנת לשפר את ניקיון העיר ולהגביר את האכיפה על מפרי החוק.

ראש העיר רמי גרינברג: "אנו מחדשים את פעילות הקקנועים שיפעלו בכל העיר ויתרמו באופן ניכר לסילוק צואת הכלבים מהמרחב הציבורי. פיזרנו בעיר עשרות רבות של מתקנים עם שקיות לאיסוף גללים ואנו ממלאים את המתקנים באופן תדיר, אין שום סיבה שבעלי הכלבים ישאירו את הצואה על המדרכה או השביל ולא יאספו אחרי כלביהם. אי איסוף גללי כלבים פוגמת בחזות הנקייה של העיר ותגרור קנס בגובה 730 ₪. אני מבקש מכל בעלי הכלבים לשתף פעולה, לאסוף את גללי הכלבים ולשמור על ניקיון העיר".

צדוק בן משה: "השימוש בקקנועים עד כמה שהוא חשוב הוא משני לעומת האכיפה בנושא, כלפי כל מי שאינו אוסף את גללי הכלבים. אשקיע את מירב מרצי בנושא האכיפה ולא נתפשר על כך".

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן