הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות

לראשונה: משרד הכלכלה והתעשייה משיק קורס יזמות מסובסד לסטארט-אפים בפתח תקוה

שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן: "התוכנית הייחודית של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, היא כלי נוסף שנועד לתמרץ סטארטפיסטים ויזמים בתחילת הדרך בפתח תקוה, ולתת להם את הכלים המקצועיים והליווי הנדרש לממש את הפוטנציאל ולהצליח. לצד קורסי היזמות, אנו פועלים בכלים נוספים לרבות הקמת חממות טכנולוגיות שיהוו בסיס לקידום החדשנות ולבניית אקוסיסטם יזמי טכנולוגי, שהם המפתח להמשך שגשוגה של פתח תקוה"

ההשתתפות בקורס מסובסדת על ידי משרד הכלכלה והתעשייה ביותר מ-75% כשהעלות לצרכן היא 728 שקלים בחודש בלבד, בעוד שקורסים דומים בתעשייה עולים אלפי שקלים. אוכלוסיות מיוחדות יזכו להנחה נוספת של 50% מעלות הקורס.

ראש העיר פתח תקוה רמי גרינברג: "פתח תקוה הינה עיר מטרופולין מרכזית ומשמעותית, בה יש את אזור התעשייה הגדול ביותר בגוש דן. אנו פועלים כל העת להרחבת אזורי התעשייה והגדלת זכויות הבנייה ומעודדים חברות ותיקות וצעירות, כמו גם חברות סטארט אפ להתמקם בפתח תקוה. התכנית החדשה ליזמי ויזמיות צעירים מתאימה לרוח העיר ולאופי אזורי התעשייה בפתח תקוה שהינו מודרני, מתקדם, יצירתי וחדשני, ואנו נמשיך לעודד חברות סטארט אפ, עסקים וחברות לשכור שטחים בעיר ונסייע ככל הניתן באמצעות קשר ישיר, קיצור הבירוקרטיה, זירוז תהליכים ועוד ".

הקורס ישלב ידע והתנסות בכל שלב בדרך להקמת מיזם סטארט אפ, ויועבר על ידי מרצים מומחים שיגיעו מעולם היזמות הטכנולוגית עם ניסיון בשטח. עד היום, קורסי יזמות פרטיים בתעשייה היו זמינים בגוש דן וערים מרכזיות בלבד ברחבי הארץ ובעלות של אלפי שקלים.

הקורס Startup Land אשר פותח בשיתוף עם עמותת יוצאי 8200, הינו השלב הראשון כחלק ממסלול חדש המופעל בכל הארץ,  הבנוי בפורמט של פרה-אקסלרטור, שמעביר את היזם, דרך כל התכנים הרלוונטיים, משלב גיבוש הרעיון ועד שלב ההתנסות בהצגה למשקיעים. המסלול כולל קורס סדנאי מקיף בן 60 שעות, ליווי פרטני של מוביל מקצועי מומחה בעולמות הסטארט-אפ, ייעוץ מקצועי במגוון תחומים וליווי לקבלת מימון למיזם.

בין הנושאים העיקריים שנלמדים בקורס: גיבוש הרעיון, בדיקת היתכנות שוק/מוצר, בניית תכנית עסקית בפורמט Lean Canvas, היכרות עם עולם גיוס המימון לסטארט-אפ, ועד חשיפת המיזם באירוע Demo Day.

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן