הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

עירייה

חממה לתעסוקה

שמענו שראש העיר, בנוסף לכל העשייה, הרים את הכפפה גם בנושא תעסוקה.
הבאז שנוצר גרם לנו להרים מבט ולהפתעתנו גילינו בחור מוכשר, יונתן דרזי, שמנהל מערך איתור והפצת משרות בקרב תושבי העיר.

אז יצאנו ופגשנו אותו לשיחה קצרה:
מה זה בעצם המיזם הזה שכולם מדברים עליו?
"מיזם התעסוקה נועד לסייע לתושבי פ״ת בתהליך הכנה ומציאת עבודה הכולל כתיבת קורות חיים, ביטחון בראיון אישי וכל שאר הדברים שמעלים את הסיכוי להתקבל לעבודה ולבסוף מציאת העבודה הכי מתאימה"

למי מיועד המיזם?
"בגדול אנחנו מרכז לצעירים שנקרא "החממה" אנו נותנים שרות לגילאים 20-40 אך כשאני נתקל בתושב גם מחוץ לגילאים הללו אני מאוד שמח לעזור לו .

איך אתה מגיע למשרות הללו?
"דרך ההגעה שלי למשרות היא באמצעות עבודת שטח רצינית שבה אני מאתר ונפגש עם מאות עסקים בעיר ומסביר להם שאנחנו בעידן חדש שבו העיירה מסייעת לתושבים למציאת עבודה ולמעסיקים למציאת עובדים. בנוסף שיחות טלפון לחברות שונות במטרה לקדם שיתופי פעולה.
אני מיידע את מחפשי התעסוקה על ידי רשתות חברתיות קבוצות ווצאפ ובכל מיני דרכים שונות שאני מייצר בדרך"


ספר לנו קצת עליך
"שמי יונתן דרזי אני בן 23 אומנם אני בחור צעיר אבל יש לי רצון, חזון והרבה אנרגיות לסייע לתושבי העיר. אני מכיר מקרוב את שוק העבודה ויודע על הביקוש האינסופי לתעסוקה מבחינת המעסיקים ומבחינת העובדים. יש המון אנשים שצריכים פשוט טיפה יותר להעיז ולהאמין בעצמם ובכך הם ישיגו את כל מבוקשם. בשביל זה אני פה לעזור לחזק ובעיקר למצוא עבודה לתושבי העיר וכמובן לסייע לעסקים בעיר"


מה הסיפוק בעבודה הזאת?
"הסיפוק הכי גדול שלי הוא שאני מקבל טלפונים והודעות מתושבים שבזכות העבודה שלי התחילו עבודה חדשה ודרך חדשה בחיים. אני עובד סביב השעון וגם בשעות הלילה אני עונה לתושבים ושולח משרות ואין לי בעיה עם זה אני אפילו נהנה מאוד. האמת שלקחתי דוגמא אישית מראש העיר רמי גרינברג שעובד במקצועיות רבה וללא הפסקה. החזון שלי הוא שעסקים יגיעו מכל הארץ לפ״ת כי יהיה להם שווה, העירייה דואגת להם לעובדים. והערך המוסף הפחתת האבטלה בעיר"

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן