הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

תרבות

"אור גדול" הקונסרבטוריון העירוני מארח את אמיר דדון ורוני דלומי

צילום: אמיר בן חיים.

תזמורת הנוער הייצוגית של הקונסרבטוריון בניצוחו של מאסטרו מיכאל דלמן, ולצידה המקהלה הייצוגית "קנטבילה" בניצוחה של שלומית מדר, הוכיחו יכולות מרשימות עם ביצועים מיוחדים לכל אורך הערב לעיבודים אשר נכתבו ביד אמן על ידי רועי פרידמן.

הפליאו ברגישותם שני הזמרים עם ביצוע מרגש בדואט לשירו של דדון – בין קודש לחול.

ראש העיר רמי גרינברג ברך מעל הבמה ושיבח את המוסד המפואר אשר הצמיח דורות רבים של מוסיקאים וגם היום דואג לחינוכם המוסיקלי של אלפים מילדי העיר, "הקונסרבטוריון העירוני הוא מהמוסדות המפוארים והמובילים בעיר, המקדמים חינוך ותרבות לאלפי ילדים בעיר, במסגרת הפעילות הרחבה של בית ספר מנגן ופעילות הקונסרבטוריון העירוני. בקרוב נתחיל בהכנות לבניית מבנה קבע, מבנה מפואר המתאים לפעילות הקונסרבטוריון הענפה. המבנה החדש יוקם באזור פארק יצחק אוחיון מול בית המשפט, במיקום נגיש ונוח".

צילום: אמיר בן חיים.

שלומית מדר מנהלת הקונסרבטוריון ברכה על שיתוף הפעולה הפורה ורב ההשראה עם שני האמנים, והסבירה את החשיבות בחשיפת התלמידים לעשייה מוסיקלית מקצועית עם הפנים לקהילה.

הקהל הרב הגיב בתשואות רמות לשירים הנפלאים ביניהם: "בשלום" מתוך המחזמר "עלובי החיים", " לבחור נכון" ו"אור גדול". על הקונצרט ניצחו מיכאל דלמן ושלומית מדר.

הקונסרבטוריון מקיים מזה 16 שנה מופעים רבי משתתפים בהם מתארחים יוצרים ואמנים מובילים לצידם של תזמורת הנוער הייצוגית והמקהלה הייצוגית "קנטבילה". השנה, לרגל חגיגות ה 70 לקונסרבטוריון, התקיימו 3 אירועים מרכזיים בהשתתפות אמנים רבים וקהל אוהד וחם.

צילום: אמיר בן חיים.

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן