הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

בריאות

יום הסרטן הבינ"ל – פעילות הסברה לתלמידים באשכול פייס

יום הסרטן הבינלאומי הוא הזדמנות להזכיר מה כל אחת ואחד מאתנו יכולים לעשות על מנת להפחית את התחלואה והתמותה מסרטן.:  אימוץ אורח חיים בריא, הכולל פעילות גופנית, הימנעות מעישון ומהשמנה, לצד ביצוע הבדיקות המומלצות לגילוי מוקדם שהוכחו כיעילות וקבלת החיסונים המומלצים, הן הדרכים היעילות והמוכחות באמצעותן ניתן להפחית את התחלואה והתמותה מסרטן בכ-50%.

לרגל יום הסרטן הבינ"ל קיימו האגודה למלחמה בסרטן – סניף פתח תקוה (חיים אליהו ואריה שילה) ואשכול פייס פ"ת בהנהלת גב' ברוריה שולדהוז, יום מוקד עירוני, בו השתתפו 180 תלמידים משישה בתי ספר – חטיבות הביניים בעיר. התלמידים שמעו הרצאה ממירב דמארי מנהלת מח' הסברה באגודה בנושא "כללים לחיים בריאים" והרצאה  מדר' ארי רפאל על המערך האונקולוגי. גב' ברוריה שולדהוז סיפרה את סיפורה המרגש על החלמתה מסרטן. בהמשך היום התקיימו מגוון פעילויות לפיתוח מודעות לגורמי הסיכון, ופיתוח אקטיביזם חברתי לדרכי מניעה של סוגי סרטן שונים שבסיומם הכינו התלמידים סרטונים בנושא מניעת מחלות סרטן

זוהי פעם ראשונה שמתקיימת פעילות כזאת בפ"ת,  יום זה הוכתר בהצלחה רבה הודות למנהלת אשכול פייס גב' ברוריה ועל כך אנו מודים לה, לצוות שנטל חלק בפעילות וכמובן לבתי הספר ולתלמידים.

משרד סניף פ"ת של האגודה למלחמה בסרטן שוכן ברח' אחד העם 31 קומה ג' – טלפון 03-9346196

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן