הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

שכונות

מסורת: עדלאידע בכפר גנים

תהלוכת העדלאידע המסורתית של כפר גנים התקיימה השנה ברוב הדרה, על אף החשש הלאומי מנגיף הקורונה צעדו למעלה מאלף תושבים ילדים, ונוער. הצעדה נפתחה בעמדת התחפושות שארגן מתנ"ס עולמות, כך שהשנה כל הצועדים היו מחופשים! בני הנוער מ "בי"ס לשגרירים הצעירים" חילקו אלפי בלוני הליום צבעוניים מתנת ראש העיר, בלונים ששימחו את הילדים וצבעו את התהלוכה בגווני הקשת. סגן ראש, העיר צדוק בן משה, הפתיע כשהסתובב והצטלם עם ילדים בתוך בובת אריה, לאחר מכן הוביל את התהלוכה לקול צלילי שירי החג. בין הצועדים ניתן היה לראות את הרקדניות של "אשכול פיס". לאורך המסלול המשיכו להגיע הפתעות, חולקו חצוצרות מתנת ראש העיר, וכן מתנ"ס "זמיר" שנמצא בתוואי התהלוכה הפתיע בבועות סבון ובלוני צורות.
סיום התהלוכה הססגונית התקיים בקניון גנים. הנהלת הקניון אירחה את הצועדים באהבה רבה ולב גדול במופע קרקס, מופעי נגנים, עמדות איפור שונות ועוד. העדלאידע של כפר גנים, כבר הפכה מזמן למסורת אליה כל שנה ילדי השכונה מחכים ומצפים, השנה הילדים לא ידעו את נפשם מאושר.

הצלחת אירוע נבעה בראש ובראשונה משיתוף פעולה פורה בין גופים רבים: ועד השכונה, מתנ"ס עולמות, מתנ"ס זמיר, אגף השכונות, בי"ס חן לשגרירים צעירים, קניון גנים, מתנדבי יחידת האופנים של המשטרה לצד השוטרים, מד"א, ובחסות מאפיית שיבולת השרון. 

מחכה ומצפה לתהלוכה בשנה הבאה.

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן