הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות

עובדים בשבילכם

במהלך השבוע התארגנו בעירייה לקראת מזג אוויר קיצוני. המטרה היתה ברורה, להיות מוכנים ככל האפשר לקראת הסופה. כלל עודי מינהל שפ"ע ומינהל התפעול הגיבו בהתאם וטיפלו בכל מקרה שאירע. במהלך השבוע עובדי מינהל שפ"ע עבדו סביב השעון על מנת להכין את העיר, כוח אדם וקבלנים לקראת הסופה וכשהיגיעה היא לא תפסה את העירייה לא מוכנה, להיפך התגובה היתה מידית וכל בעיה טופלה כבר במהלך הלילה. המוקד העירוני 106 תיפקד מצוין במקביל למשל"ט של אגף הביטחון ועבדו עפ"י הנחיות שהתקבלו במהלך כל הערב והלילה מלשכת ראש העיר. סופה נוספת ממתינה לנו הלילה ולקראת יום ראשון מזג האוויר יתייצב. במהלך שבוע הבא העיר תחזור לתפעול רגיל גם בנושא הניקיון השוטף.

שימו לב מוקד 106 עומד לרשותכם בכל עת בטלפון, אפליקציה ווטסאפ.

האפליקציה – לחצו כאן.
ווטסאפ בטלפון – 0506106106

הודעת ראש העיר רמי גרינברג:

תושבות ותושבים יקרים,
בעקבות הסופה והרוחות העזות קרסו מספר עצים על קווי חשמל בעיר- ויש עדיין מקומות נקודתיים שעובדים לתיקון הנזקים ולהחזרת אספקת החשמל. אני בקשר עם מנהלי חברת חשמל ולוחץ לטיפול מהיר ככל הניתן. בנוגע לפעילות גני הילדים, אנו פועלים לפי הנחיות משרד הבריאות ומשרד החינוך וממשיכים את הלמידה בגנים באמצעות תגבור הצוותים ומילוי מקום בעת הצורך כפי שהיה היום. משרדי העירייה ומיתב פתוחים ועובדים כרגיל, יחד עם זאת אנו מבקשים מהציבור להיעזר במגוון השירותים הדיגיטליים העומדים לרשותכם ובכך לצמצם הגעה לא הכרחית למשרדי העירייה.  אנו עומדים לרשותכם גם באמצעות הטלפון, האינטרנט והמייל.  אנא התאזרו בסבלנות וגלו ערבות הדדית ואחריות אישית.
בריאות לכולם,
שלכם,
רמי גרינברג
ראש העיר
054-6733156

עדכון מחברת החשמל:

משעות הלילה עובדי חברת החשמל מטפלים במאות פגיעות ברשת ההולכה ברחבי הארץ. בשל הרוחות העזות אשר הביאו לקריסת עצים וחפצים מעופפים נקרעו חוטים וקרסו עמודים בעשרות אתרים. במושבים ובישובים כפריים מורגשת הפגיעה בעוצמה גבוהה יותר ומשך הטיפול בנזקים ממושך במיוחד. לקראת גל הרוחות והמשקעים הצפוי אחר הצהריים ההערכה היא כי היקף הפגיעות יתרחב וכך גם משך התיקון. בשל משבי הרוח העזים קיימת סכנה בטיחותית לתיקון בגובה דבר המעכב את החזרת האספקה. כמו גם, פעולות ניסור לעצים בוגרים אשר נמשכות זמן רב עד לחשיפת החוטים הקרועים.

אנו מתנצלים על חוסר הנוחות ופועלים לתיקון המפגעים.

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן