הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

עירייה

החרמת כלבים

בעל הכלבים קיבל התראות חוזרות ונשנות אך נשאר בדעתו ולא חיסן את הכלבים כנדרש. בנוסף לזאת, לפני כשבוע התקבל סרטון בו נצפה בעל הכלבים כאשר הוא יוצא לטייל עם הכלבים ללא רצועה ואחד הכלבים נראה תוקף את הכלב של השכנים.

לאור כל זאת הוגשה בקשה לבית משפט להחרמת שלושת הכלבים ואכן בית המשפט נענה לבקשה ואישר את הצו. במהלך משותף לשירות הווטרינרי, השיטור העירוני והלשכה המשפטית הגיע צוות לבית המדובר אך האיש לא ענה. נראה היה שאין איש בדירה וגם לא נשמעו כלבים.

האם של בעל הכלבים פנתה לבית משפט בבקשה להמתין עם החרמת הכלבים ופנתה לשם כך לבית המשפט, אשר דחה את בקשתה.

לאור זאת ביום שישי, 1.5.20 הגיע שוב צוות השרות הווטרינרי עם השיטור העירוני לדירה המדוברת. אחיו של בעל הכלבים שבתחילה סרב לפתוח את הדלת, התנגד למסירת הכלבים. צוות השוטרים אזק אותו והביא אותו למעצר בתחנה וכך ניתן היה לקחת את הכלבים.

ראש העיר רמי גרינברג: "עיריית פתח תקוה בשיתוף פעולה של מספר יחידות עירוניות פועלים למען רווחת בעלי החיים ואיכות החיים של התושבים. לא נאפשר החזקת כלבים לא מחוסנים ולא מטופלים המהווים מפגע וסכנה לסביבתם. הכלבים שהוחרמו נמצאים כעת בכלבייה מטופלים ומחוסנים להמשך טיפול ומעקב ".

סגן רה"ע וראש מינהל שפ"ע צדוק בן משה: "השירות הווטרינרי ימשיך לספק שירות איכותי ומקצועי לכלל תושבי העיר, למען בעלי החיים ורווחתם ולמען תושבי העיר ואיכות חייהם".

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן