הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות

אמבולנס למוגבלי תנועה יסייע ללא תשלום

האמבולנס למוגבלי תנועה ביוזמת מר ישעיהו מֵנת, נתרם על ידי חברת כאל, בנק דיסקונט וועד כפר סירקין.

האמבולנס יספק שירותי הסעה למוגבלי תנועה, תושבי העיר פתח תקוה, בימים ראשון עד שישי, באזור המרכז והשרון לצורך נסיעות לבתי חולים, בתי מרקחת, בדיקות, טיפולים ועוד.

מבקשי ההסעה יצרו קשר עם המוקד העירוני 106, מומלץ שלושה ימים מראש, והשירות עצמו יינתן על בסיס מקום פנוי ובכפוף לתקנון העמותה ולשיקול דעתה. העמותה אינה מתחייבת לרצף טיפולים והסעות.

ראש העיר רמי גרינברג "אני מודה לעמותת 'סביונים – סיוע לכל אדם בכל עת', לישעיהו מנת יו"ר העמותה ולתורמים המכובדים, על שיתוף הפעולה והנכונות לסייע לאנשים עם מוגבלות אשר מוצאים עצמם זקוקים לטיפול או לביצוע בדיקה והם חסרי יכולת להגיע למקום חפצם. שיתוף הפעולה עם עמותת 'סביונים – סיוע לכל אדם בכל עת', באמצעות האמבולנס יכול לסייע לתושבים רבים ולהוות פתרון תחבורתי לאנשים עם מוגבלות תנועתית".

רועי סער יושב ראש כפר סירקין "את ישעיהו אנחנו כבר מכירים שנים רבות, וכשהוא הציג בפנינו את הפרויקט שעונה לצורך אמיתי של תושבי האזור בעיקר היום בעיתות המשבר, נרתמנו ביחד עם הגופים המסחריים כאל ודיסקונט על מנת לממן פעילות זאת לרווחתם של כלל תושבי האזור, זה עוד שיתוף פעולה מוצלח של כפר סירקין, התושבים ועיריית פתח תקוה. אנו מודים גם לראש העיר רמי גרינברג על הירתמותו למיזם".

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן