הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות

חדש בפ"ת: חניון לילה לאוטובוסים (דיפו) בפאתי העיר

החניון אושר לאחרונה בועדה המקומית לתכנון ובנייה ובו יהיו כ-150 מקומות חניה ומבני נהגים. עם הקמת החניון, יפונו האוטובוסים מהחניונים ברחוב החרש, רחוב אורלוב (תחנה מרכזית ישנה), רחוב גיסין – מסוף ארנס ומרחוב השחם והעברתם למיקום חליפי בפאתי העיר.

העתקת האוטובוסים לחניון מחוץ למרכז העיר תצמצם משמעותית את הנסיעות התפעוליות של האוטובוסים ברחובות העיר השונים, תצמצם את צפיפות התנועה ואת זיהום אויר.

התנעת החניון בכל בוקר בחניון הלילה החדש והרעש המתלווה אליו בשעות השחר המוקדמות ישארו, עם פתיחתו, מחוץ לגבולות שכונות המגורים. ריכוז החניונים יאפשר מתן רמת שרות גבוהה ומדויקת יותר לנוסע בתחבורה הציבורית, לצד מתן מענה תפעולי טכני ברמה גבוהה יותר לצי האוטובוסים.

ראש העיר רמי גרינברג "בשנים הקרובות פ"ת תהפוך להיות מעצמה תחבורתית, בפרט בנושא התחבורה הציבורית. השימוש בתחבורה ציבורית הוא מבורך ואנחנו פועלים כל העת כדי לשדרג מערך זה לרווחת התושבים. לצד זאת, חניון הלילה אותו אנחנו מקדמים בימים אלו, יפחית בצורה משמעותית את המטרדים המורגשים בסמוך לחניוני האוטובוסים שנמצאים היום בתוך העיר וכן יבטל את העומסים והזיהום בשכונות עצמן."

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן