הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

עירייה

עיריית פתח תקוה מקדמת את המסלול הירוק

עיריית פתח תקוה באמצעות מינהלת עסקים והייטק ואגפי העירייה השונים מפעילה 'מסלול ירוק' לרווחת בעלי העסקים, בעלי החברות והיזמים באזורי התעשייה והתעסוקה בפתח תקוה. המסלול הירוק נועד להקל על התהליכים הבירוקרטיים ולפתור בעיות בכל שלב בו עלול להיווצר חסם להמשך תהליך.

במסלול הירוק יינתן מתן מענה מהיר, מקצועי ואדיב ליזמים, בעלי עסקים ובעלי חברות המבקשים להשתקע באזורי התעשייה בעיר, על ידי נציגי עירייה מאגפים רלוונטיים שונים, שנבחרו בקפידה וילוו את בעלי העסקים בנושאים העירוניים.

ראש העיר רמי גרינברג – "העיר פתח תקוה של שנות האלפיים היא עיר מובילה בתחומי התעשייה והמסחר, והינה אבן שואבת למפעלים, תעשיות מתקדמות, חברות ענק וחברות סטארט אפ. עיריית פתח תקוה ומינהלת עסקים והייטק מפעילות את "המסלול הירוק" לקידום מהיר של הליכים בירוקרטים. ב"מסלול הירוק" של עיריית פתח תקוה יקבלו היזמים והתעשיינים שירות איכותי ומהיר, תוך קבלת יחס אישי ומענה פרטני. התפשטות נגיף הקורונה אינה עוצרת את התפתחות התעשייה ואת קצב הבנייה בעיר, ואנו נספק את השירות המיטבי גם בימים אלה".  

מינהלת עסקים והייטק הוקמה בשנת 2002 לשיפור השירות לתעשיינים ובעלי העסקים והחברות באזורי התעשייה וכעת עומד בראשה חבר הנהלת העיר איתי שונשיין. המינהלת משמשת כתובת לתעשיינים ובעלי עסקים בפניותיהם לאגפי העירייה השונים, ועוסקת בפיתוח אזורי התעשייה ושיפור הקשר עם קהילת העסקים בעיר, כל זאת בשיתוף אגפי העירייה הרלוונטיים.

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן