חינוך

נערכים לשנת הלימודים תשפ"א – עיריית פתח תקוה תקדם את מערכת הלמידה yschool

בצל משבר הקורונה, הנחה ראש העיר רמי גרינברג את מינהל החינוך להיערך למתן אפשרות למידה מקוונת לכל תלמידי העיר בכיתות ז' עד יב'. מערכת  Yschool תאפשר לתלמידים ולמורים לקיים מערך שיעור ווירטואלי באופן ברור ופשוט.

ראש העיר רמי גרינברג – "בצל משבר הקורונה ובמסגרת הערכות העירייה ללמידה מקוונת וכן מתן מענה לימודי לתלמידים אשר נדרשים להיכנס לבידוד, עיריית פתח תקוה תחל בקרוב להפעיל את מיזם Yschool ותציע מסגרת לימודית מקוונת ברמה עירונית לכל התלמידים בכיתות ז' עד יב' ברחבי העיר. המערכת תאפשר חיבור מכל מחשב, טאבלט או טלפון חכם ואין לי ספק כי היא תהיה כלי לימודי משמעותי".

מדובר במערכת אשר מעמידה לרשות התלמידים והמורים אלפי סרטוני הקניה ותרגול במקצועות רבים לרבות מקצועות הליבה ושיעורי מתמטיקה עם המורה בני גורן.

בנוסף, המערכת מאפשרת למורה להציג את השיעור המצולם על לוח הכיתה בלמידה סנכרונית או להפעיל "כיתה הפוכה" ולאפשר לתלמידים לצפות בשיעורים טרם הדיון בכיתה או בזום. למורה תהיה האפשרות לנהל מעקב ולראות מי צפה, מי תירגל והאם הוא התקשה, כך שניתן יהיה לחזור לתלמיד/ה ולסייע לו/ה.

אופן הרישום למערכת הינו קל ונוח. עם כניסת התלמידים לאתר הם נדרשים להזין שם משתמש וסיסמא ומיד לאחר מכן יוכלו לראות את לשוניות המקצועות אותם הם נדרשים ללמוד. בנוסף, המערכת תציג את שיעורי האונליין המשודרים באותו הזמן לצד השיעורים שכבר החלו או הסתיימו. בתקופת הבגרות, התלמידים יקבלו מרתונים שיסייעו להם לראות כיצד פותרים את השאלות בבגרות.

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן