הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

עירייה

עיריית פתח תקוה עם הפנים לאנשים עם מוגבלויות

בישיבת מועצת העיר שהתקיימה השבוע אישרו חברי המועצה שורה של הצעות לרווחת תושבים עם מוגבלויות בעיר- זמני קבלה יעודיים, הנגשת קבלת קהל בשכונות וחלוקת כרטיסים לאירועים.

תמונה – ראש העיר רמי גרינברג בישיבת המועצה.

לאחר שקידמה קמפיין של צעירים עם מוגבלויות מהעיר אשר חשף את המצוקה והתגובות הקשות שחווים אנשים עם מוגבלות המחזיקים בכרטיס "פטור מתור" לקבלת שירותים ציבוריים ללא המתנה בתור, עיריית פתח תקוה ממשיכה לפעול לרווחתם ואישרה שורה של הצעות שיסייעו לתושבים עם מוגבלויות.

בין ההצעות שמובילים ראש העיר רמי גרינברג יחד עם צדוק בן משה סגנו אשר מביא את ההצעות לשולחן המועצה, ניתן למנות סיוע בהנגשת השירות העירוני לאנשים עם מוגבלויות.

ההצעה למעשה מבקשת לשריין מועדים ושעות קבלה נפרדים במשרדי העירייה לאוכלוסיות עם מוגבלויות פיזיות ונפשיות.

בנוסף, על מנת לתת מענה הולם למי שמתקשה בניידות, לקבוע יום בשבוע אשר קבלת הקהל תגיע לשכונות במתנ"ס או כל מבנה ציבורי אחר שיוחלט מראש, ויינתן מענה בין אם בנושאי הסדרת תשלומים, מילוי טפסים, מענה לבעיות היומיומיות וכל סוגיה שעל הפרק.

תמונה – צדוק בן משה סגן ראש העיר וראש מינהל שפ"ע בישיבת המועצה.

יוזמה נוספת הינה חלוקת כרטיסים באירועי עירייה לתושבי העיר עם מוגבלויות. כחלק מהשירות לתושב, העירייה תקצה מספר כרטיסים קבוע מראש למופעים, סרטים, הצגות ואירועים המופקים עבור העירייה ותושביה, לטובת חלוקה לילדים עם צרכים מיוחדים, ללא עלות ובתוספת מלווה לכל ילד.

ראש העיר, רמי גרינברג ציין כי "עיריית פתח תקוה שמה את התושב במרכז בין אם מדובר באנשים עם מוגבלויות ובין אם לא. היוזמות הללו מקפיצות את עיריית פתח תקוה כמה דרגות קדימה בכל הנוגע לשיפור איכות השירות לאנשים עם מוגבלויות. אני שמח על הזכות לעמוד בראש רשות ששמה לה למטרה לשפר ולייעל את עצמה כל הזמן ומודה לסגן ראש העיר, צדוק בן משה על הבאת ההצעה לשולחן המועצה וכמובן לעובדי העירייה המסורים על השיתוף הפעולה והנכונות לתת לתושב את המיטב".

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן