חינוך

אופיר לייבוביץ׳ הוא יו"ר מועצת הנוער העירונית

שלושה מועמדים מוכשרים ומלאי מוטיבציה ורצון טוב התמודדו על תפקיד יושב ראש מועצת הנוער העירונית:
אופיר לייבוביץ׳ – כיתה יב , בתיכון גולדה
אורטל נשיא – כיתה יא, בתיכון בן גוריון
ים אזולאי – כיתה יא, בתיכון עמל ב.
והיום ברוב קולות נבחר אופיר!
לציין כי אמש התקיים פאנל מקוון בו נכחו כ-80 בני ובנות נוער מתיכונים שונים בעיר, ששאלו שאלות את המתמודד והמתמודדות. הפאנל היווה סיכום למסע הבחירות המקוון שנערך במהלך החודש האחרון. את הפאנל הינחתה אורטל שוקרון מנהלת אגף הנוער והצעירים, ולצידה שרון וולקני רכזת מנהיגות ויובל ממן מנחת המועצה.
היום כאמור התקיימו הבחירות באופן מקוון ובסופו של יום לאחר שנספרו כלל הקולות הוכרז על אופיר ליבוביץ כמועמד הנבחר!

ראש העיר רמי גרינברג – "התהליך שבו בני הנוער מכל בתי הספר העל יסודיים בעיר בוחרים את יושב ראש המועצה העירונית המייצגת אותם בכלל הנושאים המעסיקים את בני הנוער, הוא תהליך דמוקרטי, מקיף וחדשני. בני נוער פעילים ומעורבים יהפכו בעתיד לאנשים בוגרים מעורבים, התורמים לחברה ולקהילה ומבקשים להיות חלק פעיל בה. אני גאה בבני הנוער על התהליך היסודי והמקיף שביצעו לקראת הבחירות ובמהלכן ומאחל הצלחה רבה לאופיר!".

צדוק בן משה סגן ראש העיר וראש מינהל שפ"ע – שמעתי על זכייתו של אופיר לייבוביץ, מכיתה י"ב בתיכון גולדה, לתפקיד יו"ר מועצת הנוער העירונית ואני מברך אותו על התפקיד החשוב, אין לי ספק שהוא ייצג את הנוער נאמנה בשיתוף פעולה עם אגף הנוער והצעירים. הנוער שלנו פעיל יותר, מתעניין יותר ומעורה בפרטים יותר מבעבר והעולם הופך למעניין יותר בזכותם. מכאן אני שולח את ברכתי לאופיר ומזמין אותו לסיור היכרות עם מינהל שפ"ע על כל האגפים על מנת שיבין את הפעולות והחשיבות של המינהל בעיר ואת שיתופי הפעולה בין המינהלים והאגפים השונים והכל לטובת העיר והתושבים. אין לי ספק שההכרות תשרת את כולנו בעיר.

לרשותכם תמיד
צדוק בן משה
0505332540

רפי דהן המשנה לרה"ע וראש אגף נוער וצעירים – "באגף נוער וצעירים אנו מאמינים שכלל התלמידים צריכים להיות מעורבים ולקחת חלק פעיל בתהליך הדמוקרטי, כך שהאפשרות לבחור את יושב ראש מועצת הנוער הייתה פתוחה לכל בני הנוער בעיר. אצלנו מתקיים הליך מעמיק וחינוכי המשתף את כל תלמידי ותלמידות העל יסודי בעיר שבסופו נבחר אופיר לתפקיד היושב ראש. איחולי הצלחה לו ולכל בני הנוער הפעילים".

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן