הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

עירייה

ראש העיר נפגש היום עם מנכ"ל חברת פייבר

ראש העיר רמי גרינברג, נפגש היום (26.9) עם מנכ"ל חברת פייבר (fyber) ותושב העיר, זיו אלול, וברך אותו ואת העובדים על הדירוג במקום ה-32 של דן אנד ברסטריט.

תמונה – ראש העיר רמי גרינברג (ימין) מנכ"ל החברה זיו אלול (שמאל).

מדובר בדירוג חברות ההייטק שהכי טוב לעבוד בהן בישראל התפרסם מידי שנה וכולל 50 חברות.

חברת פייבר, חברה בינלאומית, הממוקמת ברחוב הפסגות בקרית אריה בפ"ת ומייצרת פתרונות טכנולוגיים המאפשרים למפתחי אפליקציות להגדיל את הרווחים מפרסומות, לצד שמירה על חווית המשתמש.

ראש העיר רמי גרינברג – אני מברך את מנכ"ל החברה זיו אלול על הדירוג המרשים ועל הגאווה שהביא לתושבי פתח תקוה. אנחנו בדרך להפוך את פ"ת לעיר מטרופולין הגדולה בישראל והדבר בא לידי ביטוי בפיתוח איזורי התעשייה והמסחר וכן בשידרוג דרכי הגישה לאזורים אלו. פתח תקוה זו העיר היחידה בישראל שמקדמת מתחמי חניה חינם באזורי תעשייה בעוד שאר הערים בארץ מנצלים אזורים אלו כדי להגדיל הכנסות. בנוסף, אנחנו מקדמים את המסלול הירוק אשר יאפשר קליטה מהירה לחברות ענק בתחומי העיר והטבות לחברות השוכרות שטחי ענק. אנחנו פועלים כדי להפוך את אזורי התעשייה בעיר ל-"עמק הסיליקון" של ישראל.  ככל שיותר חברות הייטק וסטארט אפ יעתיקו את מקומן לתחומי העיר, כך הדבר יטיב עם הסביבה, הקופה העירונית תבריא, יזמין אוכלוסייה איכותית לגור בעיר ויהיו יותר מקומות עבודה לתושבים."

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן