הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות

אמש נחנך תיאטרון הפרינג' בפתח תקוה

תיאטרון הפרינג' של פתח תקוה "הדופנ", הוא בית תרבות המארח הצגות ומופעים מקצועיים מכלל תחומי האמנות המבטאים יצירה עצמאית, צעירה וחדשנית. את תיאטרון הפרינג' מנהל אומנותית ארז חסון, במאי תיאטרון ומי שניהל במשך שנים את תיאטרון נחמני בת"א ואת קבוצת התיאטרון של כלת פרס ישראל רנה ירושלמי . התיאטרון יפעל, כמעט מידי יום, באודיטוריום שבקריית המוזיאונים (רחוב ארלוזרוב 30) ויהיה חלק מהמתחם האומנותי הפועל במקום.

ראש העיר רמי גרינברג אשר יוזם מהפכה תרבותית בעיר החליט על הקמת תיאטרון הפרינג', צעד המצטרף לפרויקטים נוספים ביניהם הקמת מרכז ליצירה מקורית – מיזם תרבותי חברתי שיוקם ברחוב אמסטרדם (במרחב אשר שימש בעבר את המפע"ם) ושלוחה של בית ספר למוסיקה רימון בהיכל התרבות בעיר.

עם חנוכת התיאטרון החל גם פסטיבל הפרינג' הראשון "פסטיבל יוצר דופנ", חמישה ימים 7-11/11/21 של תיאטרון, מוזיקה, הפקות רב תחומיות ושלל התרחשויות אמנותיות. ראש העיר רמי גרינברג אמר בטקס הפתיחה "אנו עושים צעדים משמעותיים להרחבת יריעת התרבות בעיר ופועלים להפיכתה של פתח תקוה לאבן שואבת לעשייה תרבותית ויצירתית. בעיר פועל בהצלחה רבה היכל התרבות המציג תיאטרון רפרטוארי ומרכזי תרבות המעלים הצגות ומופעים, אך תיאטרון פרינג' הוא תיאטרון יצירתי, עצמאי ובועט המביא פן אחר של יצירה".

במהלך כל השבוע יתקיימו במסגרת הפסטיבל הצגות ומופעים, ובהמשך השנה יתקיימו מופעים ויעלו הצגות מידי שבוע.

ניתן עדיין לרכוש כרטיסים לחלק מההצגות. פרטים באתר העירייה.

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן