הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

שכונות

אתמול 26.9 נחנך מרכז הנוער ״המחנה״ שייתן מענה לנוער שכונת מחנה יהודה

כבר בפתיחה הגיעו בני נוער מהשכונה ונהנו מהפעלת צוות החינוכי של המרכז וסדנת רדיו של עומר ברנע. האירוע התקיים במעמד סגן ראש העיר צדוק בן משה שגזר את הסרט ובירך בשם ראש העיר רמי גרינברג.

תמונה – פתיחת מרכז הנוער יחד עם סגן ראש העיר צדוק בן משה, גיא אליהו מנהל אגף הנוער, מנהל המרכז דרור אטואר.

בן משה בירך את הנהלת אגף הנוער, שבמהירות ומקצועיות קידמו את היוזמה של ועד הפעולה של שכונת מחנה יהודה. המרכז ערוך לתת מענה גם מבחינת הצרכים הפיזיים והלוגיסטים וגם מבחינת צוותי החינוך של אגף חברה, נוער וצעירים בהנהלתו של גיא אליהו וגם מבחינת התכנים והפעילויות השונות במקום בהנהלתו של דרור אטואר, ובנוסף גם את קבוצת ״אחריי״ להיכנס לגיוס משמעותי.

אני רוצה להודות לחברי ועד הפעולה שמאז סגירת "מפתן" בקדנציה הקודמת לא הרפו עד לקבלת המבנה לטובת נוער ותושבי השכונה. עכשיו חובת ההוכחה עליכם ההורים, תדרבנו את בני הנוער להגיע, ליזום, לפעול ולהתנדב, על מנת שהעקשנות והלחימה לא היו לחינם. תודה מיוחדת לראש העיר רמי גרינברג ולסגן ראש העיר צדוק בן משה שמרגע כניסתם לתפקיד, היו קשובים לצרכי השכונה.
תודה לאגף הנוער, לאגף תברואה, לאגף גנים ונוף, לאגף דרכים, לאגף הפיקוח, לאגף המאור, לאגף הלוגיסטיקה ובטוח ששכחתי עוד שבזכותם הגענו ליעד בזמן.
אני מתרגש, תודה תודה תודה

מתוך הפייסבוק של מיקי שטרק – https://www.facebook.com/miki.stark.1

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן