הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

עירייה

עיריית פתח תקוה זכתה באות "עשות משפט וצדק"

לשכת עורכי הדין בישראל עדכנה לאחרונה על זכיית עיריית פתח תקוה באות "עשות משפט וחסד", על פעילות האגף לשירותים חברתיים בעירייה. האות ניתן לשלוש רשויות על פעילויות התנדבות שונות בדגש על נתינת מענים לתושבים בתחום המשפטי, ייצוג משפטי ומיצוי זכויות.

בתוך כך, יו"ר מרכז השלטון המקומי, חיים ביבס, שלח מכתב לראש העיר רמי גרינברג בו הוא מברך על קבלת האות החשוב "זכייתכם מעידה על החשיבות שהינך מייחס להנגשת המשפט למי מתושביך הנזקקים לסיוע משפטי, על תרומתך וסיועך לקידום התחום תוך רתימת רבים לעשייה שהינה ייחודית, כזו המחייבת התמחות וידע לצד מקצוענות ומקצועיות, ועל הצבתך את ההתנדבות והסיוע לזולת בקדמת סדרי העדיפויות והעשייה העירונית." במכתבו לראש העיר, ביבס הוסיף "אני מבקש להצדיע לפועלך, משוכנע שפעילותך אך תימשך ותעמיק, תוך שתשמש כהשראה להמשך העשייה בתחום בכל אחד מיישובי הארץ."

ראש העיר רמי גרינברג "עיריית פתח תקוה פועלת בכל התחומים למען התושבים ואיכות חייהם. אני שמח שהשרות שאנחנו מציעים לאוכלוסיות השונות בתחום מצוי זכויות ופעילויות התנדבות באות לידי ביטוי גם בהוקרה ברמה הארצית. אני מודה למנהלת האגף לשירותים חברתיים חיה בנדק על קידום הפעילות ולכלל העוסקים במלאכה החשובה למען תושבי העיר."

קרדיט דוברות

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן