הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

עירייה

קבלנים יחויבו בהצבת מכולות שישמשו את הדיירים בזמן האיכלוס

ראש העיר רמי גרינברג וסגנו צדוק בן משה יקדמו סעיף המחייב בחוזה את קבלני הבניה להציב מכולות לטובת הדיירים שיאכלסו את הבניין. הסעיף יורה לקבלן להציב מכולה לפינוי פסולת הנגרמת ממעבר הדירה עד לסיום האיכלוס בבניין החדש. כמו כן, הקבלן יחויב לפנות את המכולה גם כאשר היא מתמלאת. במקביל, עם קבלת טופס האיכלוס, הגורמים הרלוונטיים במינהל ההנדסה יעדכנו את מנהלי האזור בתברואה כדי שיוכלו לבדוק שאכן הסעיף שבו חויב הקבלן מיושם בפועל. לצד זאת, הציבור מתבקש לעדכן את המוקד העירוני על הוצאת הפסולת בעקבות מעבר דירה. בהתאם לאישור מנהל האזור יוצא הפסולת והעירייה תפנה אותו.

ראש העיר רמי גרינברג "אנחנו משקיעים רבות בשיפור נראות העיר והשמירה על ניקיון המרחב הציבורי. הדבר בא לידי ביטוי בתקציבי עתק שאנחנו משקיעים בנושא וכן, בהתאם לצורך, גם באכיפה משמעותית. היוזמה שאנחנו מקדמים תהווה נדבך נוסף בתוך כלל הפעולות שאנחנו מקדמים לטובת השמירה על ניקיון העיר."

סגן ראש העיר, צדוק בן משה "ניקיון העיר נמצא בראש סדר העדיפויות העירוני ועל כן היוזמה שאנחנו מקדמים תוביל לשיפור הנראות באתרי הבניה בזמן האכלוס ותמנע אי נעימויות. נמשיך לפעול בכל היבט שידרש בנושא זה ולהבטיח את איכות הניקיון בכל השכונות."

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן