הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות

מבצע "הקש בדלת" של האגודה למלחמה בסרטן 2019

ביום שני ה 28/10 בין השעות 16.00-18.30 יתקיים מבצע "הקש בדלת" של האגודה למלחמה בסרטן, בסיוע מאות מתלמידי העיר.

תמונה – לשכת דובר העירייה.

ראש העיר רמי גרינברג נפגש היום עם חיים אליהו מנהל סניף האגודה למלחמה בסרטן בפ"ת ומתנדבי האגודה, שרה פרידמן נשיאת ארגון המתנדבים, מנהלי אגפים ועובדי הרשות, מתנדבים ופעילים.

האגודה בפ"ת מונה כ-26 מתנדבים, ובשנה האחרונה לקחו המתנדבים חלק במספר פרויקטים, ביניהם פעילות הסברה בבתי הספר "חכם בשמש", מתן תמיכה לחולים ובני משפחותיהם, סיוע במתן מזון וציוד למשפחות חולים נזקקות, מתן מענקים חד פעמיים לנזקקים ועוד.

מנהל סניף האגודה בפ"ת חיים אליהו הציג את פעילות האגודה בעיר ובכלל, והוסיף "הפעילות הברוכה לא הייתה מתקיימת ללא התמיכה הבלתי מסויגת של ראש העיר ואנשי המטה שלו הנרתמים לסייע בכל עת. הטקס הזה והפעילות הברוכה שלנו הם דוגמא ראויה לציון שיתוף פעולה הדוק למען התושבים והקהילה".

ראש העיר רמי גרינברג הודה למתנדבים על פעילותם לאורך כל השנה ואמר "האגודה למלחמה בסרטן עושה מלאכת קודש למען החולים ובני משפחותיהם, כמו גם תורמת לתחום המחקר וההסברה. סניף פתח תקוה הינו סניף פעיל שמתנדביו עושים לילות כימים למען ציבור החולים ובני משפחותיהם וכולי הערכה לפעילותם המסורה. אני מאחל לכולם בריאות איתנה ומזמין את הציבור הרחב לפתוח את הלב ואת הכיס ביום ההתרמה שחל ביום שני בשבוע הבא".

לציין כי לפי הנתונים הסטטיסטיים מחלת הסרטן היא הגורם מספר אחד לתמותה בישראל, ומידיי שנה מאובחנים בישראל כ-30,000 חולים חדשים! האגודה למלחמה בסרטן פועלת בתחומי המחקר, ההסברה, הליווי והטיפול.

תמונה – לשכת דובר העירייה.

תמונה – לשכת דובר העירייה.

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן