הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות

לראשונה: מחוז מרכז בלשכת עורכי הדין פותח את שנת המשפט בעיר פתח תקוה

בהמשך להזמנתו של ראש העיר עו"ד רמי גרינברג, מחוז מרכז בלשכת עורכי הדין קיים הערב (ה') את אירוע הדגל של הלשכה, בעיר פתח תקוה.

תמונה – לשכת דובר העירייה.

הערב (ה') התקיים לראשונה, אירוע הדגל של מחוז מרכז בלשכת עורכי הדין לציון פתיחת שנת המשפט תש"פ, באודיטוריום גולדה בעיר פתח תקווה בהמשך להזמנתו של ראש העיר רמי גרינברג.

 

בטקס, כבדו בנוכחותם שר המשפטים ח"כ אמיר אוחנה, נשיאת בית המשפט המחוזי מרכז כב' השופטת רות לורך, נשיאת בתי משפט השלום במחוז מרכז כב' השופטת עינת רון, נשיאת בית הדין האזורי לעבודה בת"א כב' השופטת הדס יהלום,  ראש לשכת עורכי הדין עו"ד אבי חימי, ראש עיריית פתח תקוה עו"ד רמי גרינברג, יו"ר ועד מחוז מרכז עו"ד רומי קנבל.

 

ראש העיר פתח תקוה עו"ד רמי גרינברג בירך על כך שהלשכה נענתה להזמנתו לארח את הטקס ואמר: "זה כבוד גדול לעיר פתח תקוה לארח את הכנס. עורכי דין הם שליחי ציבור אמיתיים. אני בחרתי ללמוד משפטים כדי לעזור לאחרים ולסייע למי שצריך ובמקצוע הזה יש שליחות ציבורית אמיתית. 

אמר ידידי ראש לשכת עורכי הדין כי חשובה עוצמתה של מערכת המשפט אך חשוב יותר האמון של הציבור במערכת המשפט. העובדה שרוב הציבור מאמין במערכת המשפט ואכיפת החוק זה בזכות מי שמייצג את המערכת הזו בשלוש הרשויות. 

כדי להגביר את האמון של הציבור ברשויות אלו, שהם היסודות של המדינה והחברה שלנו, חשוב לעבוד יחד ולטעת את האמונה שיש כאן רשויות שפועלות יחד למען המדינה, החברה והאזרחים".

תמונה – לשכת דובר העירייה.

שר המשפטים, ח"כ אמיר אוחנה אמר: "הביקורת הנשמעת על מערכת המשפט היא לא הגורם לירידת אמון הציבור בה, אלא הביטוי לה".

ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אבי חימי, הודה לראש עיריית פתח תקוה, רמי גרינברג על האירוח ואמר בנאומו: "כראש הלשכה חרטתי על דגל הלשכה לקדש ערכים של שיוויון, ללא הבל דת, מוצא, מגדר ומגזר ורק חבל שבפוליטיקה הארצית לא לומדים מאיתנו".

יושבת ראש מחוז המרכז בלשכת עורכי הדין, עו"ד רומי קנבל: "אני מתכוונת לעשות הכל כדי להגשים את החזון ולהפוך את מחוז המרכז לבית אמיתי עבור ציבור עורכי הדין".

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן