הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

עירייה

נתיבי איילון: בעקבות בקשת העירייה פרויקט מהיר לעיר יקודם ברחוב בר כוכבא

חברת נתיבי איילון אשר אמונה על ביצוע הפרוייקט מהיר לעיר של משרד התחבורה שיגרה אמש מכתב לראש העיר רמי גרינברג ובו צויין כי לאור המצוקה התקציבית והגרעון הצפוי - יקודם הפרוייקט רק ברחוב בר כוכבא.

במכתב צוין כי "ציר בר כוכבא הינו ללא ספק ציר חשוב אשר מתחבר לרשת נתיבי העדפה מתוכננים וקיימים ומהווה חיבור לתחנה המרכזית וכן נתיב הזנה לקו האדום ברכבת הקלה, בעל נפח אוטובוסים גבוה".

מכתב זה, בא בהמשך לשיחות שהתנהלו לאחרונה בין ראש העיר לבכירי חברת נתיבי איילון ובמהלכן ביקש ראש העיר לבחון שוב את פרויקט מהיר לעיר ברחוב בגין ובמקביל לקדם את הפרויקט בבר כוכבא אשר חשוב ביותר לפעילות המערך התחבורתי בעיר. בתוך כך, משרד התחבורה נענה לבקשתו של ראש העיר והפרויקט בבר כוכבא ייצא לדרך כבר בשנים הקרובות.

ראש העיר רמי גרינברג – "כמי שמאמין בעתיד התחבורה הציבורית, פעלתי מול הגורמים הרלוונטיים במשרד התחבורה ובחברת נתיבי איילון כדי לקדם את התכנון הנחוץ בבר כוכבא. במקביל, וכפי שאמרתי לפני ימים אחדים, נעשתה בחינה מחודשת של מכלול השיקולים והוחלט לעת עתה להקפיא את הפרויקט בבגין. זאת בין היתר גם לאור המצוקה התקציבית אליה נקלע משרד התחבורה. לתפיסתי, לא יהיה מנוס בשנים הקרובות אלא להתנייד בעיקר בעזרת התחבורה הציבורית. וכמי שמבין את זה ומאמין בעתיד התחבורה הציבורית – אמשיך לקדם נושא חשוב זה ביתר שאת בכל רחבי העיר."

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן