הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

עירייה

עיריית פתח תקוה תקיים כנס בטיחות והיערכות לחירום לוועדי מגדלי מגורים ורבי קומות

ביולי 2018 קיימה עיריית פתח תקוה בשיתוף פעולה עם ארגוני החירום וההצלה, תרגיל המדמה שריפה בקומה ה-14 של מגדל מגורים רב קומות. אחד הלקחים המרכזיים מתרגיל זה, הינו חוסר המודעות בקרב תושבי המגדלים לחשיבות אחזקת מערכות הבטיחות והחירום השונות בבניין.

להרשמה לכנס –

לחץ כאן

לשם כך, הוחלט על כנס לוועדי המגדלים ולתושבים, לצורך חידוד נהלים, והסברה בנושא  היערכות ומניעת אירוע חירום בבניין. הכנס יתקיים ביום שני ה-4.11 בשעה 19:00 באודיטוריום גולדה, רחוב אריה בראון 3, במעמד ראש העיר רמי גרינברג, מ"מ רה"ע אוריאל בוסו ראש אגף ביטחון, צוות אגף ביטחון והחירום בעירייה, גורמי כיבוי הצלה וחירום ואנשי מקצוע.

בכנס ישתתפו גם טפסר חיים תמם, ראש אגף הגנה מאש, כב"ה, אשר יסביר על תחזוקת מערכות בטיחות אש, רב רשף, אדוארד רקיבושיב, ראש מדור בטיחות אש תחנת פ"ת שיספר ויסביר על אירועי חירום במגדלי מגורים, מנהל אגף הביטחון והחירום יריב סנדלון יציג את תפיסת החירום ברשות, מנהל הבטיחות יוסי שחר יציג את המלצותיו ולסיום תתקיים הרצאת אורח מרתקת של הכתב ניר דבורי שיספר על זירת המזרח התיכון עם דגש מקומי ועכשווי.

לקראת הכנס אמר ראש העיר רמי גרינברג – "אירוע חירום במגדל רב קומות הינו תרחיש אפשרי שיש להיערך אליו הן בקרב גורמי המקצוע והן בקרב גורמי הרשות. אנו רוצים לעשות כל שניתן על מנת להימנע מאסון, ולוודא כי ועדי המגדלים ישמרו על תחזוקת הבניין ותושבי המגדלים יפעלו לטובת מגדל מתוחזק וידרשו לגור בבניין בטוח".

מ"מ רה"ע וראש אגף בטחון וחירום אוריאל בוסו הוסיף "לאורך כל השנה אנו מתרגלים תרחישי חירום שונים ונערכים לכל תרחיש. כנס זה הוא תולדה של תרגיל חירום שביצענו במגדל מגורים גבוהה בו מצאנו כי יש צורך לחדד נהלים ולתת לתושבי הבניינים ולוועדי המגדלים כלים ומידע. יש חשיבות רבה לתרגילים, לכנסים ולתהליכי החשיבה המתבצעים באגף הביטחון בשיתוף כל גורמי המקצוע."

הקהל הרחב מוזמן, לפרטים והרשמה לכנס יש להיכנס לאתר העירייה או לפייסבוק העירוני.

להרשמה לכנס –

לחץ כאן

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן