הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדשות

קנסות וגרירת רכב! בקרוב תוגבר האכיפה על עבירות תעבורה קשות

בקרוב תוגבר האכיפה על עבירות תעבורה קשות, ורכבים שיאותרו כשהם חונים באופן המפריע לתנועה בצורה משמעותית ועוברים עבירות המוגדרות כעבירות קשות המפריעות לזרימת התנועה ו/או מסכנות את חיי הנהגים והולכי הרגל, יקנסו ויגררו.

תמונה  – הפרעה לתנועה ברחוב גוטמן, צילום – עיריית פ"ת.

ראש העיר הורה על החמרת הענישה כלפי נהגים המסכנים את חייהם של האחרים ומחנים את רכבם באופן שפוגע בסדר התקין ובבטיחות הנהגים והולכי הרגל, בכל העיר ובמיוחד במרכז העיר. כך למשל רכבים שיחנו בחניה כפולה/על מדרכות/יחסמו נתיב תחבורה ציבורית,/יחנו בחניית נכים ללא תג מתאים וכדומה יקבלו קנס ויגררו לחניון מסודר. עלות הגרירה לבעל הרכב שרכבו ייגרר יהיה 250 ₪ לחניון ועלות יום אחסון הינה 30 ₪ וזאת בנוסף לעלות הקנס.

ראש העיר רמי גרינברג – "לא נאפשר סיכון חיי אדם והפרעה לתנועת הרכבים ותנועת הולכי הרגל. נחמיר את הענישה ונזכיר שוב ושוב לנהגים לשמור על הסדר ולפעול עפ"י החוק והסדרי התנועה. רכב שמסכן את הנהגים ואת הולכי הרגל – ייקנס וייגרר , הוריתי לפקחי האגף לפיקוח רב תכליתי להחמיר בענישה ואני מתריע בפני האנשים ומבקש בכל לשון של בקשה – החנו את הרכב באופן אחראי, זהיר ועפ"י חוק".

תמונה  – חסימת צומת, צילום – עיריית פ"ת.

לציין כי עיריית פתח תקוה פועלת באופן נמרץ לשפר את תשתיות התחבורה בעיר, מרחיבה באופן משמעותי את התחבורה הציבורית (הוספת קווים ותחנות עצירה), הוסיפה לאחרונה חניונים רבים ללא תשלום לרווחת הציבור ומספקת בפועל מגוון פתרונות לנהגים על מנת לאפשר להם חניה במקומות מסודרים.

תמונה  – דוח לרכב שחונה סמוך למעבר חציה, צילום – עיריית פ"ת.

תמונה  -אוטובוס חוסם מדרכה, צילום – עיריית פ"ת.

מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
מאמרים נוספים
עשו לנו לייק
עקבו אחרינו
הירשמו לניוזלטר
דילוג לתוכן